עברית / English
שם*:
דואל:
טלפון:
אני מתעניין ב:
אודות

כאשר הוקמה בשנת 1972 חברת הורן את ליבוביץ בע"מ, איש לה שיער כי אחרי כמעט ארבעים שנה תהיה זו החברה הפרטית הגדולה בישראל בתחום ההיסעים המיוחדים.
כיום, עם צי של למעלה מ-130 רכבים, רובם אוטובוסים, וסדרה של חברות בנות וחברות אחיות הפועלות בתחומים הנושקים לפעילותה, מהווה החברה גורם מרכזי ורב השפעה בשוק.

מייסדי החברה משה ליבוביץ, זאב הורן ויעקב הורן, מהווים את הבסיס הניהולי ואת הלב הפועם שלה. השלושה מקפידים על צביונה ודמותה של החברה, ומאז הקמתה ועד היום ההנהלה ומטה החברה נמצאים בעפולה, עיר קטנה המהווה בית חם לחברה גדולה.

מטה החברה שולט היום במערך תפעול גדול, ובו כ-200 עובדים, רובם המוחלט נהגים, בפריסה ארצית. מערך זה אחראי על פעילות שוטפת, קפדנית ודייקנית המתבצעת מצי רכבים אמין וחדש ברובו, בתחום ההסעות לתיירים, נופשים, תלמידים, עובדים, חיילים ועוד. נוסעים אלה מגיעים ממגוון רחב של לקוחות המגיעים מכל קצות המשק הישראלי: סוכנויות נסיעות, בתי ספר, מפעלים, מוסדות ציבור, משרדי ממשלה וצה"ל.

חלק ניכר מפעילות החברה מבוצע באמצעות חברות שונות הנמצאות בבעלות החברה או מנהליה, ובהן:

הנהלת החברה שמה לה ליעד לשמור על מעמדה החזק של החברה במשק, להגדיל את השווקים גם אל מעבר לים, וכל זאת תוך שמירה על צביונה כחברה משפחתית וחמה.
החברה מקפידה על שירות אמין, בטיחות מוחלטת, מחויבות לעובדים וללקוחות והצטיידות שוטפת ברכבים וציוד ממיטב החידושים הטכנולוגיים.