עברית / English
שם*:
דואל:
טלפון:
אני מתעניין ב:
בטיחות

בטיחות הנוסעים בחברת הורן את לייבוביץ היא נר לרגלה של החברה. משאבים אנושיים וכספיים רבים, גם מעבר למתחייב על פי החוק, מוקצים לשם כך, במגוון דרכים:

  1. מערך קציני בטיחות ומוסך תיקונים in-house, המקיימים בדיקות תקינות קבועות, אחת לחודש, לכל צי הרכב של החברה, בנוסף לבדיקות וטיפולים אשר נדרשים מעת לעת.
  2. מרכז בקרה ושליטה של החברה, המתבסס גם על אמצעי הכוונה ושליטה מתקדמים, חולש על כל צי הרכבים עשרים וארבע שעות ביממה. בכל רכבי החברה קיים מכשור מתקדם, המבוסס על מערכת Safty המתקדמת של חברת איתורן. בעזרתה מתקיים מעקב קבוע, סביב השעון, על אופן נסיעת הנהג, כולל סטיות מנתיב, עצירות פתע וכלל התנהגויות הנהג על מנת לזהות דפוסי נהיגה שגויים ולתקנם במידת הצורך.
  3. נהגי החברה מחוייבים לבטיחות הנוסעים. הנהגים עושים את עבודתם בקפידה ובשקידה, אמונים על הבאת כלל הנוסעים שלמים, בריאים וטובי לב ליעדם. הנהגים עוברים באופן קבוע ומעת לעת הדרכות, קורסים והשתלמויות שעניינן תגבור הבטיחות בחברה, למידה של כללים ומכשירים חדשים, ומעבר על כללי הבטיחות הנהוגים וכן ביקורות בדרכים.
  4. הם לחברה והן לנהגים רישיון מיוחד מטעם משרד התחבורה להסעת ילדים. כלל הרכבים מצויידים בחגורות בטיחות והחברה מקפידה שלא להעמיס מעל המותר הן בשעות נהיגה והן במספר הנוסעים.


אנו מבטיחים לך הלקוח כי אנו רואים בכל הפרה של כלל בטיחות, קלה וחמורה, פגיעה יסודית באמון ההדדי שבינינו. לכן אנו עושים הכל על מנת להבטיח לך את מקסימום הבטיחות, למען השקט הנפשי שלך.